O NÁS

Reference

Zde najdete reference, které nám byly naposílány. Dříve byly populární především pohledy, v posledních letech nám reference chodí především do emailu a na různé weby. Všechny reference jsou neupravené, v přesném znění, ve kterém nám přišly.

Díky agentuře Aupair point jsem mohla zažít léto plné objevů a nových životních zkušeností v Holandsku. Také díky této možnosti jsem se opět posunula v anglickém jazyce a s rodinkou jsme do dnes v úzkém kontaktu 🙂 I po komunikační stránce jsem byla spokojená. Strach stranou, mohu doporučit!
Izabela J.
Agenturu mohu 100% doporučit. Velmi si vážím profesionálního přístupu, rychlé komunikace a také pomoci, kterou jsem dostala vždy, když jsem měla nějaký problém nebo dotaz. Díky agentuře Au-pair point jsem zažila pobyt snů ve Švýcarsku, takže nelze než vychválit a poděkovat!
Karolina S.
Tuto aupair agenturu mohu jen doporučit. Jela jsem díky nim na netradiční pobyt na týden na jachtu do Řecka, hlídala jsem dvě malé děti. Komunikace stran agentury byla naprosto perfektní, na e-maily odpovídali rychle, moc milý provozovatel mi zodpověděl veškeré mé dotazy. Po celou dobu pobytu jsem se cítila bezpečně s vědomím, že se na ně mohu obrátit kdykoliv a s čímkoli. Rozhodně DOPORUČUJI !
Martina K.
Při vyřizování mého au-pair pobytu jsem byla spokojená. Komunikace, pomoc s dokumenty a nalezení skvělé rodinky ve Švýcarsku bylo na vysoké úrovni. Do Lucernu odjíždím za 6 týdnů a vše je připravené.
Jana K.
Naprosto ideální au-pair agentura 🙂 Vše před mým odjezdem proběhlo velmi rychle a srozumitelně (výběr země, rychlá komunikace, kontakt s potencionální rodinou, obsah smlouvy, milá osobní schůzka, potřebné informace k odjezdu do zahraničí..). Zároveň jsme nadále v kontaktu během mého pobytu a mám tak pocit, že kdyby se náhodou něco přihodilo, nejsem nato sama. Rozhodně doporučuji 🙂
Adéla K.
Děkuji za zprostředkování pobytu. Jsem ve Švýcarsku moc spokojená.
Lenka K.
Posílám pozdravy z prosluněného Santiago de Compostela ve Španělsku. Rodina je moc fajn, stejně jako děti, které si mě oblíbili a doufám, že i já je. Kdybych na podzim nemusela nastupovat do školy, pobyt zde bych si prodloužila. Mějte se krásně
Beáta L.
Milá agenturo, posílám mnoho pozdravů a velice děkuji za zprostředkování tak milé rodiny. Jsou se mnou velice trpěliví, a všechno mi i 10x opakují. Věřím, že se to časem zlepší. Cítím se dost sama, ale věřím, že se to zlepší, až začnu chodit do školy, tak snad se seznámím s nějakou aupair. Zatím ahoj
Jana H.
Milý Au-pair Point. Děkuji Vám za zprostředkování rodiny ve Švýcarském Luzernu. Jsem tu moc spokojená a malá je úžasná. Rodina se ke mně chová moc hezky a ze začátku byla velice nápomocná, než jsem se zorientovala.
Karolina P.
Krásný pozdrav z Hamburgu posílají vaše svěřenkyně. Naše rodiny jsou prima a jejich děti chodí spolu do školy. Hamburg tedy poznáváme společně.
Petra S.
Srdečný pozdrav z Wünnenburgu - Německo. Je tu velmi pěkně, rodina a děti jsou velmi milí. Jsem ráda, že sem poznala tak dobrou rodinu stejně jako agenturu. Jsou to velmi přijemná lidé, kterří mi pomůžou kdykoliv je třeba. Děkuji Vám Agenturo Jana
Monika P.
Zdravím vás, paní Provazníková. Myslím, že nic lepšího jsem si nemohla přát. A za to všechno děkuji právě Vám. Paní je moc milá a děti má hodné, zítra jedeme na výlet do Vídně. Připadám si tady jako princezna. S němčinou je to horší, ale myslím, že se snažíme všichni. Děkuji vám za vše.
Michaela Č.
Krásný pozdrav z Mnichova. Děkuji, že jste mi pomohli poznat nový super život nebo aspoň část. Je to super rodina. Berou mě jako člena rodiny. Jsem tu pouze pro děti, na ostatní práci jsou tu ostatní. Ještě jednou děkuji.
Alena P.
Pěkný pozdrav. Mám se tu dobře. Děti moc nezlobí, už si začínají pomalu, ale jistě zvykat. Děkuji za veškeré vyřízení.
Lucie Š.
Milá agenturo Jano, posílám ti vánoční pozdrav s přáním krásného a klidného prožití vánočních svátků. z kraje nádherných jezer, honosných zámků, cihlových budov a ryze vánoční atmosféry. Možnost, kterou dívkám nabízíte, je opravdu velkolepá a je škoda ji nevyužít. Děkuji mnohokrát za zprostředkování. Z usedlosti Klein Trebbow vás zdraví Jana Petrová.
Jana P.

Aupair agentura au-pair point

Spolupracujeme

Pečovatelská agentura JanaCare
Oficiální logo au-pair point GIF