U některých rodin nejsme oprávněni udávat jméno či fotografie.

Rodina č.72

Würzburg, Německo

 
Milá rodina z německého Würzburgu s malou dcerou hledá vhodnou au-pair. Rodina pracuje v bankovnictví. Nástup začátkem příštího roku. Rodina platí pojištění i jazykové kurzy. Němčina na úrovni A2 podmínkou. Doporučujeme. 
 
 

Rodina č.71

Mohuč, Německo


Velice milá Slovensko-německá rodina s dvěmi holčičkami ve věku 6 a 2 roky. Otec je doktor, matka pracuje v marketingu. Nástup v dubnu 2024 na 12 měsíců. Doporučujeme.

 

Rodina č.70

Maastrich, Nizozemí

 
Milá rodinka z nizozemského Maastrichtu. Tři děti ve věku 13,10 a 6 let. Dva chlapci a jedna dívka. Podmínkou je řidičský průkaz. Rodina platí pojištění a jazykové kurzy.
 

Rodina č.69

oblast Galway, Irsko

 
Rodina žijící na venkově, 35 km od irského města Galway. Rodina má tři dcery, dvě jsou dvojčata. Rodinka má také psa a kočku. Práce je pouze 25h týdně + 2 dny volna týdně. Řidičský průkaz není podmínkou.
 

Rodina č.68

Barcelona, Španělsko

 
Česká matka, která bydlí s dětmi sama v Barceloně, hledá vhodnou au-pair ke svým dvěma synům. Hlavní starost je o mladšího syna. Odpoledne a víkendy volné. Podmínkou základní znalost španělského jazyka. Rodina platí jazykové kurzy. ŘP výhodou.
 

Rodina č.67

Turín, Itálie

 
Česko-italská rodina, žijící v Turíně, hledá au-pair pro svoji 3-letou dceru. V domě bydlí také další dva chlapci, 13 a 15 let, o které ale není potřeba se starat. Rodina je veřejně známá. Podmínkou jsou základní znalosti anglického jazyka. Doporučujeme!

Rodina č.66

Frankfurt, Německo

 
Skvělá nabídka. Česko-něměcká rodina se třemi dětmi (je potřeba se věnovat především dvěma starším) hledá vhodnou au-pair na 12 měsíců. Rodina je z Frankfurtu. Foto na vyžádání

Rodina č.65

Krummhorn, Německo

 
Rodinka ze severu Německa hledá dívku ke svým třem hodným dětem na letní pobyt. Rodinka pracuje v zemědělství a mezi jejich oblíbené aktivity patří kola, výlety, koně, příroda. Au-pair má vlastní pokoj.
 
 

Rodina č.64

Lerida, Španělsko

 
Milá rodinka ze španělského Katalánska hledá milou au-pair pro své dvě malé děti (dívka a chlapec) na léto. Rodinka má domácího mazlíčka. Stačí znalost angličtiny. Doba příjezdu a odjezdu flexibilní.
 
 

Rodina č.63

Bad Saden, Německo

 
Velice milá rodinka z Hesenska. Mají tři děti, kluk, který chodí do školky, a dívky – dvouletá dvojčátka. Mezi záliby rodiny patří výlety, chození na hřiště, hraní na zahradě. Rodina platí 2x týdně jazykové kurzy. Více informací a fotografie na vyžádání.
 
 

Rodina č.62

Maastricht, Nizozemí

 
Velice milá rodina z holandského Maastrichtu, se kterou máme zkušenosti. Rodinka má tři děti, péče je převážně o dvě nejmladší. Hledají au-pair na celý rok, ale možnost odjet i na tři měsíce do konce září. Nutnost dobré angličtiny.
 
 

Rodina č.61

Waalwijk, Nizozemí

 
Rodinka z nizozemského Waalwijku hledá vhodnou au-pair pro svého 4-letého chlapce. Nutnost řidičského průkazu. Rodina platí cestu, kurzy, pojištění. Maminka bude v červenci rodit, nicméně se vyžaduje pozornost au-pair pouze pro chlapce. Nástup co nejdříve.
 
 

Rodina č.60

Berkel en Rodenrijs, Nizozemí

 
Slovenská paní žijící v Nizozemí hledá au-pair na 6 měsíců pro svojí 13-letou dceru. Rodinka bydlí kousek od Rotterdamu. Starost o dívku se speciálními potřebami (více info na emailu). Možnost navštěvování jazykových kurzů.
 
 

Rodina č.59

Lahr, Německo

 
 
Otec je Čech, matka Němka. Dva hodní chlapci – 3 a 5 let.Možnost předání informací od minulé au-pair. Rodina je velmi aktivní a často cestuje. Foto na vyžádání.
 

Rodina č.58

Mohuč, Německo

 
 
Milá rodinka z Mohuče, dvě dcery – 8 a 3 roky. Paní je Češka a pracuje v marketingu, otec je neurolog. Mezi rodinné záliby patří čtení, kreslení, hry. Pomoc s lehkými domácími prácemi. Nástup dohodou.

Rodina č.57

Erding, Německo

 
 
Česko-německá sportovně založená rodina. Rodiče jsou podnikatelé. Mají 12-letou holčičku a 4-letého chlapce. Možnost předat kontakt na předchozí au-pair. Nástup dohodou
 

Rodina č.56

Weiterstadt, Německo

 
 
Britská rodinka, žijící v Německu. Matka je sama, pracuje jako manažerka a hledá au-pair pro svého tříletého chlapce. Nutností řidičský průkaz. Foto na vyžádání.

Rodina č.55

Odense, Dánsko

Milá rodinka z dánského Odense. Rodinka má 3 děti ve věku 3,5 a 6 let. Nástup v květnu na minimálně 12 měsíců. Minimální úroveň angličtiny: středně pokročilý.

Rodina č.54

Louth, Irsko

Easter Monday happy Easter Monday (15)
 
Milá rodina z Irska hledá paní na hlídání, vyjímečně ve věku 30-60 let pro své tři hodné děti ve věku 2 roky a 2 měsíce (dívka a chlapec) . Rodina žije v hrabství Louth. Práce pouze na 20-25 hodin týdně. Foto na vyžádání

Rodina č.53

Oslo, Norsko

 
 
Rodinka z norského Osla hledá au-pair ke svým třem dětem ve věku, 1,6 a 8 let (dva chlapci a jedna dívka). Dívka musí vlastnit řidičský průkaz. Rodina preferuje dlouhodobější spolupráci na 12-24 měsíců.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Rodina č.52

Ballintogher, Irsko

 
 
6-členná rodina z hrabství Sligo na severu Irska hledá vhodnou au-pair. Minimální věk 21 let, nutný řidičský průkaz. Matka pracuje ve zdravotnictví, otec v zemědělství. Rodina má psy, kočku a koně.
 
 
 
 
 

Rodina č.51

Schwyz, Švýcarsko

Easter Monday happy Easter Monday (16)
Skvělá rodina, mají jednoho dvouletého chlapce, a dalšího na cestě (očekáváný termín porodu léto). V rodině se mluví německy a anglicky. Rodina hodně cestuje a je připravená brát au-pair s sebou. Mají i středně velkého psa.
 
 
 
 
 
 
 

Rodina č.50

Krummhörn, Německo

Easter Monday happy Easter Monday (18)
Letní pobyt v Německu! Milá rodina bydlící u moře, kousek od hranic s Nizozemím. Mají vlastní dům se zahradou, mezi záliby dětí patří jízda na koni a cyklistika. Hledají vhodnou au-pair po dobu 3 měsíců.
 
 
 

Rodina č.49

Alpy, Rakousko

A New Design (6)
Rodinka v Rakousku s jednou holčičkou (12 let).  Výpomoc s holčičkou (standardní au-pair náplň), ale zároveň také výpomoc v rodinném penzionu s lehkými pracemi (maximálně však 5 hodin denně).
 

Rodina č.48

Luzern, Švýcarsko

Easter Monday happy Easter Monday (19)
Moc milá rodinka ze švýcarského Lucernu. Rodinka se skládá ze 4 členů. Mají dvě děti, 4,5 letou holčičku a 3-letého chlapce. Bydlení není u rodiny, rodina ale ubytování dívce zařídí. Nástup duben
 
A New Design

Různé rodiny

Celá Evropa

Napište nám, vyplňte dotazník a my Vám dáme vědět, do kterých zemí můžete vyjet, a jaké jsou volné rodiny. Máme více než 200 rodin po celé Evropě.

A New Design (3)

Rodiny po celém Irsku

Irsko

Máme rodiny po celém Irsku. Vyplňte prosím formulář pro zobrazení dostupnosti rodin.
 
 
Copy of Copy of A New Design

Rodiny ve Skandinávii

Švédsko, Dánsko, Norsko

Láká vás sever? Máme mnoho rodin ve Skandinávii hledající dívky po celý rok. Minimální délka pobytu je 12 měsíců.
Aupair agentura au-pair point

Sociální sítě

Spolupracujeme

Jazyková škola Language-point
Pečovatelská agentura JanaCare
Oficiální logo au-pair point GIF