U některých rodin nejsme oprávněni udávat jméno či fotografie.

A New Design

Různé rodiny

Celá Evropa

Napište nám, vyplňte dotazník a my Vám dáme vědět, do kterých zemí můžete vyjet, a jaké jsou volné rodiny. Máme více než 200 rodin po celé Evropě.

A New Design

Rodina č.1

Berlín, Německo

Česko-německá rodina Hartmann z Berlína hledá dívku ke svým dvěma dětem. Rodiče jsou podnikatelé, rodinka je sportovně založená a paní hovoří Česky.
 
Rodina Nizozemsko

Rodina č.2

Rotterdam, Nizozemsko

Pětičlenná a moc milá rodina z Rotterdamu. Rodiče mají svůj vlastní business, dívka má k dispozici pokoj s vlastní koupelnou. Děti mají věkový rozdíl dvou let.

Rodina č.0

Řezno, Německo

Pán je hotelier, paní obchodnice. Mají dívku a chlapce, vlastní dům se
zahradou 30 km od Regensburku. Aupair bude mít k dispozici vlastní pokoj s vlastní koupelnou, jazyková škola je v Regensburku. Hobby rodiny jízda na koni, zahrada, turistika. Au-pair bude mít dostatek volného času.
Příprava jídla, občas vaření, lehké domácí práce.
Rodina Nizozemsko

Rodina č.6

Poblíž Ultrechtu, Nizozemsko

Dopis od rodiny:
 
Hi superwoman! Are you ready to help this active family of 6 taking care of the kids and organizing day-to-day life?
We are a Dutch family with 3 boys (7,5,3 years old), a girl (2 years old), a dog and cat.
We live in a small town in the center of The Netherlands surrounded by forests but only a 20 minute drive from Utrecht and 40 min drive from Amsterdam. Also easy to reach by public transportation.
We believe that a kind, sparkling and active girl in her mid-twenties, from a large family or experienced in taking care of many kids will be the best match.
A New Design

Rodina č.7

Švýcarsko

Česko-německá rodina ze Švýcarska hledá milou au-pair ke své malé holčičce. Au-pair může být i s angličtinou.
 

Rodina č.11

Heidlelberg, Německo

Velice milá německo-chilská rodinka, bydlí v bytě, au-pair má k dispozici vlastní pokoj. Pán je IT specialista, paní je fyzička. Rodina má zájem v cestování, kolo, hudba, plavání.
 
 

Rodina č.12

Munster, Německo

Milá, sportovně založená rodina. Rodiče jsou rozvedení a mají strřídavou péči, práce je tedy vždy ob týden. Dvě děti, pán je inženýr, rodina hodně sportuje.
 
 
Rodina Nizozemsko

Rodina č.13

Haag, Nizozemsko

Milá rodinka lékařů, s rodinou spolupracujeme již od roku 2015. Kreativní a pohodí rodiče, tři děti. Rodiče hodně cestují a nabízí vždy au-pair cestování s nimi i mimo EU.
 
 

Rodina č.14

Erding, Německo

Česko-arabská rodina žijící v Německu – Erdingu hledá au-pair pro svoje dvě hodné děti.
 

Rodiny ve Španělsku

Celé Španělsko

Máme mnoho rodin po celém Španělsku. Podmínkou je pokročilá angličtina nebo španělština. Krátké letní pobyty i delší pobyty od září.

Rodina č.15

Severní Španělsko

Rodina ze severního Španělska hledá vhodnou au-pair pro své tři děti ve věku 8,9 a 12 let. Au-pair musí umět španělsky nebo anglicky.

Rodina č.16

Huesca, Španělsko

Rodinka z Huesca hledá vhodnou au-pair pro své tři děti ve věku 8,10 a 11 let. Au-pair stačí umět angličtina. Rodina má psa a kočku.
 

Rodina č.17

Stockholm, Švédsko

Milá rodina ze Stockholmu.  Rodina hledá au pair, která by jim pomohla s péčí o děti a lehkými domácími pracemi (úklid, vaření, praní a organizace oblečení). Děti budou přes den ve školce. Au pair bude mít zajištěny skvělé životní podmínky a bude o ní královsky postaráno.

Rodina č.18

Tromsko, Norsko

Moc milí rodinka z norského Tromso hledá vhodnou au-pair ke svým dvěma dětem.

Rodina č.19

Valencie, Španělsko

Milá rodinka z Valencie, která má dvě děti, hledá k sobě au-pair na půl roku až 9 měsíců.
 

Rodina č.20

Bergen, Norsko

Rodina z Bergenu (druhé největší a nejkrásnější město Norska). Město Bergen a celý region má ideální kombinaci přírody, kultury a vzrušujícího městského života po celý rok. Nudit se tam nebudete. Je také vstupní branou do majestátních fjordů a budete moci prozkoumat jedinečná místa a užít si nádhernou norskou přírodu.Hostitelská rodina potřebuje pomoc s péčí o děti.

Rodina č.21

Rødkærsbro, Dánsko

Skvělá dánská rodinka potřebuje pomoc s dětmi a lehkými domácími pracemi. Mají také uklízečku, která jim pomáhá každý týden, takže au pair se nebude podílet na těžkém úklidu, ale očekává se, že au pair pomůže s úklidem, praním a vařením. Je také důležité, aby au pair měla řidičský průkaz a byla sebevědomým řidičem, protože bude řídit děti. O au pair bude dobře postaráno a budou jí poskytnuty pěkné podmínky k bydlení a přístup k autu.

Rodina č.22

Bern, Švýcarsko

Milá rodinka z Bernu hledá vhodnou au-pair ke svým třem dětem. Rodina žije ve velkém apartmánu, a jsou ve volném čase aktivní. Doporučujeme! Více informací na vyžádání. 

Rodina č.23

Santiago de Compostela, Španělsko

Moc milá španělská rodina z galicijského Santiago de Compostela hledá ke svým dvěma malým synům vhodnou au-pair. 

Rodina č.24

poblíž Curychu, Švýcarsko

Speciální nabídka. Profesionální pečovatelka o dítě pro 9 letého kluka s lehkým ADHD ve Švýcarsku. Požadavky: anglický jazyk, ideálně i francouzský jazyk. Více informací na vyžádání.

Aupair agentura au-pair point

Sociální sítě

Spolupracujeme

Jazyková škola Language-point
Pečovatelská agentura JanaCare
Oficiální logo au-pair point GIF