U některých rodin nejsme oprávněni udávat jméno či fotografie.

Rodina č.30

Oblast Frankfurt, Německo

Milá česko-německá rodina, žijící nedaleko Frankfurtu hledá slečnu k dětem s návštěvou kurzů němčiny. Rodiče profesoři, paní Češka, 1 holčička (3,5 r), v listopadu se narodí chlapeček. 
 
 

Rodina č.32

Wohlen, Švýcarsko

Milá rodina z Wohlenu (oblast Curych) se dvěmi dětmi, 4 a 1 rok, třetí dítě je na cestě. Děti chodí dvakrát týdně na kroužek. Rodina má pejska.
 
 
 

Rodina č.33

Oblast Frankfurt, Německo

Česko-německá rodina se dvěmi dětmi, 7 a 9 let hledá au-pair, bez nutnosti cizího jazyka! Mezi záliby rodiny patří sporty a příroda. Nástup únor 2023.
 
 
 
 
A New Design

Různé rodiny

Celá Evropa

Napište nám, vyplňte dotazník a my Vám dáme vědět, do kterých zemí můžete vyjet, a jaké jsou volné rodiny. Máme více než 200 rodin po celé Evropě.

Rodiny po celém Irsku

Irsko

Máme rodiny po celém Irsku. Vyplňte prosím formulář pro zobrazení dostupnosti rodin.
 
 

Rodiny ve Skandinávii

Švédsko, Dánsko, Norsko

Láká vás sever? Máme mnoho rodin ve Skandinávii hledající dívky po celý rok. Minimální délka pobytu je 12 měsíců.

Rodina č.31

Hoofddorp, Nizozemsko

Moc milá holandsko-řecká rodinka s třemi dětmi hledá au-pair s anglickým jazykem. Podmínkou ŘP. Děti jsou velmi hravé a sociální, rodinka má dva pejsky. Foto a více info na vyžádání
 
 

Rodina č.12

Munster, Německo

Copy of Copy of A New Design (1)
Milá, sportovně založená rodina. Rodiče jsou rozvedení a mají strřídavou péči, práce je tedy vždy ob týden. Dvě děti, pán je inženýr, rodina hodně sportuje.
 

Rodina č.28

Trin, Švýcarsko

Mladá rodinka s právě narozeným miminkem, bydlící ve městě Trin. Rodinka je aktivní, ráda cestuje. Maminka potřebuje pomoci částečně s miminkem a částečně lehkými domácími prácemi – velmi flexibilně. Pokud au-pair lyžuje, je to výhoda. Krásná oblast Švýcarských Alp.
 

Rodina č.29

Monako

Šlechtická rodina z Monaka hledá slečnu k dětem s návštěvou kurzů němčiny nebo angličtiny nebo francouzštiny. Pán podnikatel, paní na mateřské dovolené. Mají chlapečka 4 roky a holčičku 2 roky. Foto na vyžádání.
 

Aupair agentura au-pair point

Sociální sítě

Spolupracujeme

Jazyková škola Language-point
Pečovatelská agentura JanaCare
Oficiální logo au-pair point GIF