U některých rodin nejsme oprávněni udávat jméno či fotografie.

Rodina č.54

Louth, Irsko

A New Design
Milá rodina z Irska hledá paní na hlídání, vyjímečně ve věku 30-60 let pro své tři hodné děti ve věku 2 roky a 2 měsíce (dívka a chlapec) . Rodina žije v hrabství Louth. Práce pouze na 20-25 hodin týdně. Foto na vyžádání

Rodina č.53

Oslo, Norsko

A New Design (1)
 
 
Rodinka z norského Osla hledá au-pair ke svým třem dětem ve věku, 1,6 a 8 let (dva chlapci a jedna dívka). Dívka musí vlastnit řidičský průkaz. Rodina preferuje dlouhodobější spolupráci na 12-24 měsíců.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Rodina č.52

Ballintogher, Irsko

 
 
6-členná rodina z hrabství Sligo na severu Irska hledá vhodnou au-pair. Minimální věk 21 let, nutný řidičský průkaz. Matka pracuje ve zdravotnictví, otec v zemědělství. Rodina má psy, kočku a koně.
 
 
 
 
 

Rodina č.51

Schwyz, Švýcarsko

Skvělá rodina, mají jednoho dvouletého chlapce, a dalšího na cestě (očekáváný termín porodu léto). V rodině se mluví německy a anglicky. Rodina hodně cestuje a je připravená brát au-pair s sebou. Mají i středně velkého psa.
 
 
 
 
 
 
 

Rodina č.50

Krummhörn, Německo

Letní pobyt v Německu! Milá rodina bydlící u moře, kousek od hranic s Nizozemím. Mají vlastní dům se zahradou, mezi záliby dětí patří jízda na koni a cyklistika. Hledají vhodnou au-pair po dobu 3 měsíců.
 
 
 

Rodina č.49

Alpy, Rakousko

Copy of Copy of Copy of Copy of A New Design
Rodinka v Rakousku s jednou holčičkou (12 let).  Výpomoc s holčičkou (standardní au-pair náplň), ale zároveň také výpomoc v rodinném penzionu s lehkými pracemi (maximálně však 5 hodin denně).
 

Rodina č.48

Luzern, Švýcarsko

A New Design
Moc milá rodinka ze švýcarského Lucernu. Rodinka se skládá ze 4 členů. Mají dvě děti, 4,5 letou holčičku a 3-letého chlapce. Bydlení není u rodiny, rodina ale ubytování dívce zařídí. Nástup duben
 

Rodina č.47

Sion, Švýcarsko

A New Design
Milá rodinka ze švýcarského Sionu hledá au-pair pro své dvě děti. Nástup během května nebo června. V rodině se mluví německy, francouzsky i anglicky. Děti baví fotbal, tenis a karate.
 
 

Rodina č.46

Irsko

A New Design (1)
Pracujte jako au-pair v Irsku. Mnoho skvělých rodin, především z Dublinu či Corku, aktivní používání anglického jazyka. Neváhejte nás kontaktovat.

Rodina č.45

Santiago de Compostela, Španělsko

A New Design (2)
Milá rodinka ze španělského Santiaga de Compostela. Rodinka má dvě děti ve věku 3 a 2 roky a hledá au-pair na dobu půl roku.
 
 
 

Rodina č.44

Den Haag, Nizozemí

Maminka s 9 letým chlapcem bydlí ve městě Den Haag blízko moře. Chlapec chodí do mezinárodní školy anglické takže angličtina je tady velmi intenzivní. Velmi milá přátelská rodinka . Řidička není podmínkou , nekuřačka , dobré zkušenosti s věkem chlapce.
 
 
 

Rodina č.43

Jih Nizozemí

Tato rodina má 4leteho chlapce a bydlí na jihu Holandska blízko Belgických hranic . Mají zájem o anglicky mluvící Aupair která má dobré zkušenosti s hlídáním chlapce. Aupair by měla být aktivní řidička
 
 
 
 
 

Rodina č.42

Oblast Feldkirchen, Rakousko

Mladá a milá rodinka, žijící ve Feldkirchenu, v rakouských Alpách, hledá hodnou a milou au-pair ke své dvouleté dceři.
 
 

Rodina č.41

Enschede, Nizozemí

Moc milá rodinka, která má 4 děti školního věku ale starost je jen o roční holčičku. Maminka pracuje z domu, tatínek hodně cestuje.
 
 
 
 
 
 

Rodina č.40

Stadskanaal, Nizozemí

Rodinka se dvěma mešními dětmi bydlí ve městě Stadskanaal. Děti chodí do školky přes den a maminka v době kdy je v práci potřebuje pomoc s dětmi zavést obě do školky.
 
 
 
 
 
 
 

Rodina č.39

Stäfa, Švýcarsko

Moc milá rodina. Matka vdova s dvěmi chlapci ve věku 10 a 12 let, bydlící v sedmipokojovém domě kousek od Zurichu. Uklízečka chodí, tudíž nejsou potřeba žádné domácí práce. Povinností ŘP.

Rodina č.38

Lengdorf, Německo

A New Design (4)
Milá německá rodina, rodiče pracují v pohostinství. Rodina krásný dům se zahradou, dívka bude mít k dispozici vlastní pokoj s wifi. Rodina je sportovně založená a hledá slečnu, která by se ráda zdokonalila v němčině a má ráda přírodu a výlety. Mají pejska labradora.
 

Rodina č.37

Nijmegen, Nizozemí

A New Design (2)
Tato milá rodinka má 3 děti školního věku , bydlí ve městě Nijmegen. Řidička není podmínkou , nekuřácká anglicky mluvící . Rodinka má 2 psy a 4 kočky takže kandidátka by neměla mít alergii na zvířata.
 
 
 
 

Rodina č.36

Den Haag, Nizozemí

Milá rodinka z holandského den Haagu se třemi holčičkami. Rodinka je velmi přátelská a chtějí kandidátku která má dobré zkušenosti s dětmi . V rodince vládne respekt, láska a přátelství.
 
 
 
 
 

Rodina č.35

Alpy, Rakousko

Milá rodina žijící v rakouských alpách, hledá dívku na hlídání své 12-leté dcery občasnou výpomoc ve své restauraci, celková práce maximálně 4 hodiny denně. Volné odpoledne a neděle. 
 

Rodina č.34

Bernau am Chiemsee, Německo

Velice milá rodinka se třemi dětmi, žijící v jižním Bavorsku. Rodina má velký dům s velkou zahradou, v okolí se nacházejí hory a lyžařské areály. Stačí anglický jazyk.
 
 
 
 
 
 

Rodina č.33

Oblast Frankfurt, Německo

Česko-německá rodina se dvěmi dětmi, 7 a 9 let hledá au-pair, bez nutnosti cizího jazyka! Mezi záliby rodiny patří sporty a příroda. Nástup únor 2023.
 
 
 
 
 

Rodina č.32

Wohlen, Švýcarsko

Milá rodina z Wohlenu (oblast Curych) se dvěmi dětmi, 4 a 1 rok, třetí dítě je na cestě. Děti chodí dvakrát týdně na kroužek. Rodina má pejska.
 
 
 

Rodina č.31

Hoofddorp, Nizozemsko

Moc milá holandsko-řecká rodinka s třemi dětmi hledá au-pair s anglickým jazykem. Podmínkou ŘP. Děti jsou velmi hravé a sociální, rodinka má dva pejsky. Foto a více info na vyžádání
 
 

Rodina č.30

Oblast Frankfurt, Německo

Milá česko-německá rodina, žijící nedaleko Frankfurtu hledá slečnu k dětem s návštěvou kurzů němčiny. Rodiče profesoři, paní Češka, 1 holčička (3,5 r), v listopadu se narodí chlapeček. 
 
 

Rodina č.28

Trin, Švýcarsko

Mladá rodinka s právě narozeným miminkem, bydlící ve městě Trin. Rodinka je aktivní, ráda cestuje. Maminka potřebuje pomoci částečně s miminkem a částečně lehkými domácími prácemi – velmi flexibilně. Pokud au-pair lyžuje, je to výhoda. Krásná oblast Švýcarských Alp.
 

Rodina č.27

Monako

Šlechtická rodina z Monaka hledá slečnu k dětem s návštěvou kurzů němčiny nebo angličtiny nebo francouzštiny. Pán podnikatel, paní na mateřské dovolené. Mají chlapečka 4 roky a holčičku 2 roky. Foto na vyžádání.
 

Rodina č.12

Munster, Německo

A New Design
Milá, sportovně založená rodina. Rodiče jsou rozvedení a mají strřídavou péči, práce je tedy vždy ob týden. Dvě děti, pán je inženýr, rodina hodně sportuje.
 
 
A New Design

Různé rodiny

Celá Evropa

Napište nám, vyplňte dotazník a my Vám dáme vědět, do kterých zemí můžete vyjet, a jaké jsou volné rodiny. Máme více než 200 rodin po celé Evropě.

Rodiny po celém Irsku

Irsko

Máme rodiny po celém Irsku. Vyplňte prosím formulář pro zobrazení dostupnosti rodin.
 
 

Rodiny ve Skandinávii

Švédsko, Dánsko, Norsko

Láká vás sever? Máme mnoho rodin ve Skandinávii hledající dívky po celý rok. Minimální délka pobytu je 12 měsíců.
Aupair agentura au-pair point

Sociální sítě

Spolupracujeme

Jazyková škola Language-point
Pečovatelská agentura JanaCare
Oficiální logo au-pair point GIF